Pojišťovny

Na této stránce naleznete informace o nabídkách povinného ručení konkrétních českých pojišťoven.

Nechte si srovnat nabídky pojišťoven online. Přehledně a na míru vašemu vozu.

Spočítat povinné ručení >

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna má stabilní tržní pozici, neboť je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V ČR působí od roku 1993 a pyšní se titulem třetí největší pojišťovny v Česku. Pojistit lze u Allianz vozidla, majetek a odpovědnost, penzi, životní pojistku, finanční produkty a cestování.

AXA

Pojišťovna AXA patří mezi největší pojišťovny na našem trhu a tak v její nabídce samozřejmě nemůže chybět ani pojištění vozidla.

Colonnade pojišťovna

Pojišťovna Colonnade je silným hráčem na poli českého notabene evropského pojišťovnictví. Se sídlem v Lucembursku a pobočkách ve střední a východní Evropě je dynamicky se rozvíjející neživotní pojišťovnou. Jednotlivcům nabízí cestovní pojištění, pojištění vozidel, nemoci, úrazu, domácích mazlíčků, osobní pojištění a firmám také pojistku různých rizik.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna, a.s. patří ke společnostem na tuzemském trhu, jež poskytují pojištění všeho druhu, včetně povinného ručení.

ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. je významným subjektem na českém trhu, který nabízí povinné ručení a havarijní pojištění.

ePojištění – povinné ručení

Server ePojištění.cz nabízí kompletní pojištění nejenom pro Vaše vozidlo, ale také pro Vaši osobu. Můžete si srovnat nabídky jednotlivých pojišťoven u povinného ručení, cestovního pojištění, atd.

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna uzavírá cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, dále pojištění majetku, odpovědnosti, mazlíčků, životní, úrazové a firemní, přičemž prvních 6 jmenovaných lze sjednat online bez nutnosti osobní přítomnosti na pobočce.

Maxima pojišťovna

Maxima pojišťovna je česká firma sídlící v Praze s dlouholetou historií. Nabízí životní pojištění, pojistku majetku i odpovědnosti, pojištění podnikatelů a průmyslu a především je lídrem na trhu zdravotního pojištění cizinců.

NN pojišťovna

NN pojišťovna je mezinárodní společnost, která se zaměřuje na dvě hlavní odvětví – pojištění a správu investic. Specializuje se na životní pojištění, ovšem v portfoliu jejích produktů lze nalézt i pojištění neživotní, zejména pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti a cestovní pojištění.

Pillow pojišťovna

Pojišťovna Pillow má před sebou velkou budoucnost a skvělý potenciál. Je nejrychleji rostoucí českou pojišťovnou s podporou finanční skupiny RSJ a může se pochlubit více než 80 000 klientů. Pojistit lze auto, majetek, bydlení a úraz nebo nemoc.