Cestovní pojištění – online, do zahraničí

Cestovní pojištění je nedílnou součástí jakékoliv cesty do zahraničí. Ač někteří lidé tuto službu podceňují, pár korun pojistného může ve výsledku přinést výraznou úsporu finančních prostředků, pokud v zahraničí dojde ke komplikacím. Díky online srovnání cestovního pojištění si lze zvolit tu nejvýhodnější nabídku. Jak si sjednat cestovní pojištění online?

Pojistka tohoto typu klienty chrání především při nečekaných lékařských ošetřeních, která jsou v zahraničí pro cizince velice drahá. Bez řádného cestovního pojištění je nutné tyto úkony uhradit v plné výši, včetně různých léků a transportů.

Cestovní pojištění lze získat již od 7 Kč na den.

Srovnat nabídky cestovního pojištění >

Nejsou to jen náklady na základní či rozšířenou lékařskou péči, před kterou jsou díky cestovnímu pojištění klienti chráněni. Do cestovního pojištění mnohdy patří i převoz nazpět do České republiky, který bývá poměrně nákladnou záležitostí. Pojistit si lze také osobní majetek, například pokrýt náklady při ztrátě či odcizení zavazadel.

V neposlední řadě jsou to i bohaté asistenční služby, s nimiž je možné na dálku řešit jakékoliv pojistné události nebo záležitosti týkající se osobního zdraví.

Existuje samozřejmě celá řada připojištění, díky kterým si lze pojistku upravit přesně podle svých potřeb a podle charakteristik zvolené destinace.

Proč si sjednat cestovní pojištění online?

Cestovní pojištění může opravdu vyjít jen na pár korun na den. Pro získání cenově výhodného cestovního pojištění je třeba provést online porovnání.

Srovnání jednotlivých balíčků cestovního pojištění lze realizovat prostřednictvím jednoduché online kalkulačky cestovního pojištění. Její využití je naprosto snadné, bezplatné a hlavně nezávazné.

S cestovním pojištěním můžete vyrazit i do vzdálenějších destinací.

Po vyplnění několika málo údajů zájemci během velice krátkého momentu zjistí, kolik u té či oné pojišťovací společnosti ušetří. Sjednání nejlevnějšího cestovního pojištění tak může být otázkou několika minut.

TIP: Chcete se vydat do zahraničí vlastním autem? Pak byste neměli zapomínat na pojištění auta do zahraničí. V rámci povinného ručení či havarijního pojištění již mohou být určité asistenční služby zahrnuty. Je však potřeba si tyto informace předem zjistit u své pojišťovny.

Praktické cestovní pojištění srovnání

Porovnávat nabídku všech pojišťoven svépomocí a ručně by zabralo obrovské množství času. Do připravené online kalkulačky stačí pouze vyplnit místo své cesty, počet osob a termín odjezdu a návratu.

Na základě těchto neosobních údajů bude předloženo hned několik aktuálních cen za cestovní pojištění do zahraničí.

Vybírat poté lze podle ceny nebo jiných parametrů, jako je například výše pojistných limitů či možnost asistenčních služeb. Záleží tak na každém, čemu dá přednost a co se stane jeho prioritním rozhodovacím kritériem. Pozitivní výsledek však čeká na každého.

Nejlevnější cestovní pojištění online

Ten, kdo si sjedná cestovní pojištění online pro každou cestu do zahraničí, chrání sám sebe a především svou peněženku. Bez cestovního pojištění se může rodinná dovolená prodražit až o deseti tisíce korun. Nejlevnější cestovní pojištění je přitom zanedbatelným výdajem oproti nákladům za lékařskou péči v zahraničí.

Pomocí online kalkulačky si lze srovnat několik výhodných nabídek, z nichž si tu správnou dokáže zvolit i nejnáročnější cestovatel, který lpí na nadstandardních službách.

A jaké pojišťovny, které jsou součástí České kanceláře pojistitelů, nabízejí cestovní pojištění?

Každá z pojišťoven navíc nabízí několik balíčků cestovního pojištění, které se hodí pro různé destinace a typy zahraničních cest. Výběr je tak opravdu obrovský, díky srovnání cestovního pojištění si však každý vybere takovou pojistku, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám.

Mohlo by vás zajímat

Bohužel nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Všechny články