Havarijní pojištění – online srovnání, kalkulačka

Havarijní pojištění je na rozdíl od povinného ručení určeno k ochraně vozidla a zdraví pojištěnce, nikoliv pouze vozu třetí strany. V případě nehody nebo poškození vozidla, ať už vlivem počasí, vandalismu či odcizení, pomůže vzniklé náklady za škody vykrýt právě havarijní pojištění. Jak získat nejlevnější havarijní pojištění online?

Povinné ručení není to jediné, o co mají řidiči v současné době zájem. Nejde pouze o naplnění zákonných podmínek, ale také o ochranu vlastního majetku, potažmo minimalizování finančních ztrát.

Havarijní pojištění kryje škody vzniklé při nehodě, vandalismu nebo odcizení.

Spočítat cenu havarijního pojištění >

Srovnání havarijního pojištění online

Nejlevnější nabídku je možné získat pomocí online kalkulačky havarijního pojištění. Jaké jsou výhody sjednání havarijního pojištění?

  • pohodlné vyřízení od PC
  • rychlé a efektivní sjednání
  • prohlídka vozidla zdarma
  • úspora času i peněz

Srovnání havarijního pojištění je možné provést snadno online na k tomu určené kalkulačce.

Cena havarijního pojištění

Při sjednání havarijního pojištění se jeho cena odvíjí od kvality služeb, rychlosti a především limitů plnění, které budou poskytnuty v případě vzniku pojistné události.

Havarijní pojištění přijde vhod při živelných pohromách, vandalismu nebo krádeži motorového vozidla. Jak se však dopracovat k havarijnímu pojištění vozidel, které bude výhodné a zároveň dostatečně kvalitní?

Sjednat si lze také havarijní pojištění na dovolenou, a to společně s výhodným cestovním pojištěním. Díky této kombinaci pojistek lze za hranice vyrazit naprosto bez obav.

Havarijní pojištění v ČR uzavírá stále více řidičů.

Srovnání havarijního pojištění

Kalkulačka havarijního pojištění porovná hned několika pojišťoven naráz. Z nabídky si klient může snadno vybrat takové havarijní pojištění, které jemu osobně přijde nejvýhodnější. Není tak nutné ztrácet čas obcházením jednotlivých pojišťoven, když existuje praktická kalkulačka havarijního pojištění dostupná online.

Její použití je navíc jednoduché, rychlé a efektivní. Stačí do připraveného formuláře vyplnit několik údajů o vozidle a majiteli. Poté dochází k procesu porovnání, jehož výsledkem je ceník hned několika pojišťoven nabízejících havarijní pojištění.

Předkládána je uživatelům konkrétní cenová nabídka vycházející ze zadaných informací, tedy havarijní pojištění vozidel šité na míru.

Jaké pojišťovny nabízejí havarijní pojištění?

Všechny tyto pojišťovny nabízejí také povinné ručení. Po srovnání pojištění vozidel, výběru a sjednání obou variant pojištění často poskytují mimořádnou slevu.

Kalkulačka online šetří peníze

Krokem výše je možné ušetřit drahocenný čas, uspořit lze však i spoustu finančních prostředků v řádu stovek až tisíc korun. To je pravděpodobně největší výhoda tohoto moderního online nástroje.

Zvolené havarijní pojištění lze totiž obratem uzavřít a objednat. Bez návštěvy pobočky dané společnosti, bez úředníka a bez náročného papírování. A právě v této fázi přichází značná sleva oproti běžnému vyřízení.

Stejným způsobem si lze sjednat také povinné ručení. Online kalkulačka povinného ručení zobrazí veškeré nabídky na trhu, a to včetně aktuálních cen na míru.

Havarijní pojištění na internetu

Díky sjednání pojištění online lze získat to nejlevnější havarijní pojištění. Online kalkulačka při vyhodnocování výsledků čerpá z pravidelně aktualizovaných databází nejznámějších tuzemských pojišťoven. Všem uživatelům je navíc předkládána zcela zdarma a nezávazně.

Ušetřené peníze poté lze investovat do zcela jiných oblastí. Proč platit více, než je nutné? Výše uvedená online kalkulačka je cestou ke značným úsporám.