Maxima pojišťovna

Maxima pojišťovna je česká firma sídlící v Praze s dlouholetou historií. Nabízí životní pojištění, pojistku majetku i odpovědnosti, pojištění podnikatelů a průmyslu a především je lídrem na trhu zdravotního pojištění cizinců.

Pojištění nutné a neodkladné zdravotní péče cizinců kryje náklady na akutní lékařská ošetření. Je vhodné pro krátkodobé pobyty do 90 dní v České republice. Lze jej sjednat osobně i online. Náklady na péči řeší pojišťovna s lékařem sama (zubní ošetření je hrazeno hotově).

Povinné ručení nemusí zruinovat rodinný rozpočet. Jak ušetřit tisíce korun? Díky online kalkulačce.

Spočítat povinné ručení >

Limit pojištění v zemích Schengeru je 60 000 EUR, limit na repatriaci pak 300 000 Kč. Součástí pojištění jsou asistenční služby zdarma a léky předepsané lékařem. Přivolání sanitky je hrazeno pouze v případě bezprostředního ohrožení života (kolaps, epileptický záchvat, úraz, porod).

Životní pojištění MaxEfekt

Rizikové životní pojištění MaxEfekt poskytuje ochranu až do věku 75 let, přičemž lze získat slevu za zdravý životní styl. Připojistit lze hospitalizaci z důvodu nemoci, úrazu, těhotenství nebo porodu, dále invaliditu 1., 2. a 3. stupně (až do 4 milionů korun). A velmi vážné nemoci a úrazy dětí.

Tornádo, vichřice, povodně, požár i výbuch. To vše kryje pojištění MaxDomov.

Pojištění majetku a odpovědnosti MaxDomov

Kryje hromy, blesky i větry již v nejlevnějším balíčku a v případě zničení domova živelnou pohromou zajistí náhradní ubytování až do výše 30 000 Kč. Obsahuje občanskou odpovědnost i odpovědnost vlastníka. Asistenční služby jsou zahrnuty dvakrát ročně ve výši 2 000 Kč.

Mezi další produkty Maxima pojišťovny patří pojistky chránící:

  • finance
  • úvěry
  • osobní věci
  • zdraví

Maxima pojištění kryje rovněž osobní elektroniku do stáří 3 let (například mobily, notebooky nebo tablety), nebo zneužití karty Home Credit. Dále pojištění schopnosti splácet k úvěrům Home Credit a Zonky.

Výběr vhodné pojišťovny

Při výběru pojišťovny je žádoucí řídit se podmínkami, které potenciálnímu pojištěnci nejvíce vyhovují. Konkurence na českém trhu je obrovská a mnoho pojišťoven vylepšuje své produkty, nabízí atraktivní bonusy a snižuje ceny.