ČPP – Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. je významným subjektem na českém trhu, který nabízí povinné ručení a havarijní pojištění. Firma označovaná zkratkou ČPP se se aktuálně pyšní zajímavým produktovým balíčkem s názvem Autopojištění Combi Plus III. Jak si pojištění sjednat?

V nabídce České podnikatelské pojišťovny samozřejmě nechybí Povinné ručení, v rámci něhož lze vybírat hned ze tří odlišných velikostí pojistných limitů.

Hledáte nejlevnější povinné ručení? Vyzkoušejte online kalkulačku.

Srovnat nabídky povinného ručení >

Nabídnuty jsou samozřejmě bezplatné asistenční služby, slevový program, ale také další výdobytky společnosti.

  • extrabenefit PROFI
  • bonus za provoz bez nehod
  • bezplatné připojištění závěsného vozíku
  • úrazové pojištění zdarma

Úplnou samozřejmostí je poté jednoduché a rychlé vyřízení žádostí přes internet.

Kromě zákonného pojištění vozidel si klienti mohou sjednat také ČPP havarijní pojištění, které kryje škody vzniklé při autonehodě, odcizení či poškození vandalismem.

Doplňkové služby ČPP

Kromě základní nabídky si lze dopřát také příjemného nadstandardu, který tvoří například SERVIS PRO, připojištění skel, pojištění MINIHAV či pojištění proti přírodním rizikům. Povinné ručení lze rozšířit o nespočet zajímavých služeb.

Jak získat nejvýhodnější povinné ručení?

ČPP povinné ručení není však jediným produktem svého druhu, který může v silničním provozu vyhovovat potřebám klientů. Jsou to i další pojišťovací společnosti, které stejně jako Česká podnikatelská společnost, a.s., nabízejí řadu výhodných doplňkových služeb.

Pro přehledné a praktické porovnání několika pojišťoven najednou lze využít jednoduché online kalkulačky povinného ručení. Ta je schopna na základě zadaných údajů zobrazit cenové nabídky přehledně dle nabízených služeb, variant pojištění i nalézt to nejlevnější pojištění.

Celý proces zabere pouhé dvě minuty a jeho výsledkem jsou ušetřené stovky korun ročně. Povinné ručení je vyžadovanou službou, kterou nelze opomíjet, díky online srovnání povinného ručení na něm lze však ušetřit nezanedbatelnou částku.