AXA pojišťovna

Pojišťovna AXA patří k velkým hráčům na tuzemském pojišťovacím trhu. Nabízí komplexní portfolio služeb od životního pojištění a povinného ručení po investování do podílových fondů. V oblasti povinného ručení je možné získat mimo jiné široké asistenční služby a 10% slevu v případě jednorázové roční platby pojištění. Jaké služby AXA pojišťovna?

V základním balíčku povinného ručení AXA je možné získat například:

  • bezplatnou pomoc na cestách (doprava paliva, výměna pneumatik)
  • asistenční služby 24 hodin denně
  • bezplatná právní asistence

Povinné ručení AXA však může mít i podobu nadstandardu, tedy celou řadu služeb, které se mohou v jistých situacích opravdu hodit.

Sháníte levné povinné ručení? Srovnejte si ho online a neplaťte více, než musíte.
Spočítat povinné ručení >

Benefity AXA

Na pojištění je možné získat i zajímavý bonus za beznehodovost, který dosahuje až 60 procent. Velkou výhodou je i možnost asistenční služby v zahraničí včetně bezplatné právní asistence. Z nejznámějších připojištění lze jmenovat například následující:

  • úrazové připojištění
  • připojištění skel
  • živelní připojištění
  • připojištění zavazadel

Samozřejmostí je u této pojišťovny srovnání pojištění vozidel, jako je povinné ručení a havarijní pojištění AXA. Sjednat si však lze také pojištění majetku či odpovědnosti. V neposlední řadě má v portfoliu své místo také cestovní pojištění.

Pojišťovna AXA nabízí komplexní pojištění vozidel.

Výběr vhodné pojišťovací společnosti

Ačkoliv patří AXA k největším a nejspolehlivějším pojišťovnám, je třeba věnovat pozornost i její četné konkurenci, která přichází s neustálými inovacemi a cílí na nové zákazníky.

Těm, kteří si nevědí rady, se nabízí možnost srovnání nabídek pojištění pomocí online kalkulačky povinného ručení, kam stačí vložit jen pár základních údajů o vozidle a jeho majiteli. Během několika minut lze zjistit, která pojišťovna nabídne ten nejvýhodnější produkt šitý přímo na míru.

Cena pojištění se může hodně lišit, záleží samozřejmě i na sjednaném připojištění, zpravidla může rozdíl činit i pár tisíc korun ročně. A o tom se už vyplatí popřemýšlet. Efektivní možnost porovnání ceníku několika největších tuzemských pojišťoven prostě ušetří čas i peníze.