Jak sjednat povinné ručení

Sjednání povinného ručení je nyní velmi jednoduché. Vše lze vyřídit domova on-line, telefonicky, anebo osobně na pobočce. Záleží na každém, která z možností mu nejvíce vyhovuje. Při sjednání povinného ručení lze snadno ušetřit čas i peníze, jak na to?

Nikdo nemusí složitě vyhledávat, kterou pojišťovnu si vybere. Online kalkulačka povinného ručení každému zájemci pomůže, aby vybral to nejvýhodnější pojištění. Stačí zadat základní údaje do srovnávače a do 60 vteřin se zobrazí, u které ze 13 pojišťoven si člověk může sjednat povinné ručení pro své auto za nejnižší cenu.

Výhodné povinné ručení

Vše je velmi jednoduché a přehledné. Opravdu výhodné povinné ručení dokáže ušetřit až 67 % z ceny povinného ručení.

V první řadě je důležité si vybrat mezi nabídkami tu, která zájemci vyhovuje úplně nejvíce. Pak si člověk může pojištění rovnou sjednat vyplněním on-line formuláře. Zadá do něj informace o sobě a svém autě. Sám si zvolí datum počátku pojištění. Po odeslání formuláře mu na email, který vyplnil ve formuláři, dorazí potvrzující zpráva o objednání vybraného povinného ručení a elektronická verze smlouvy o tomto pojištění.

Vše je podle jeho přání a jemu přímo na míru. Pokud si například bude kdokoliv přát hned své auto přihlásit do registru vozidel, může mu být zaslána elektronicky i kopie zelené karty, která bude sloužit jako dočasný doklad o pojištění.

Následně pak už jen přijdou poštou všechny potřebné dokumenty, originál smlouvy i zelená karta.