Allianz | Informace o pojišťovně

Allianz je členem významné pojišťovací skupiny Allianz a dceřinou společnosti Allianz New Europe Holding GmbH. Na českém trhu zahájila svou činnost v roce 1993 se specializací na životní pojištění. Postupně se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny a dnes produkty nabízené pojišťovnou Allianz uspokojí nejen privátní ale také firemní klientelu. Víte že pojišťovna Allianz nabízí také povinné ručení?

Investiční životní pojištění Rytmus

Investiční životní pojištění nabízí možnost spojení kvalitní pojistné ochrany pojištěnému a jeho blízkým pro případ smrti nebo dožití a rovněž zhodnocení vložených prostředků. Sám pojištěný rozhoduje o poměru pojistné ochrany a investiční složky a tento poměr může kdykoliv měnit v průběhu pojištění.

Životní pojištění je velmi variabilní a nabízí mnoho možností dalších připojištění, díky kterým ještě více zabezpečíte sebe a svou rodinu pro různé nepříjemné životní situace jako jsou vážná onemocnění, úrazy apod.

V podstatě největší výhodou životního pojištění je možnost si jej přizpůsobit svým potřebám a dané životní situaci.

Allianz pojišťovna má ve své nabídce produkt investičního životního pojištění Rytmus. Pojištění Rytmus vám umožňuje pojistit nejen sebe, ale i své blízké (až dva dospělí a čtyři děti).

Podmínkou pro uzavření životního pojištění Rytmus je věk mezi 18 a 75 lety (u dětí do 17 let) a minimální délka pojištění 5 let.

Pro vaše dětí nabízí Allianz pojišťovna investiční životní pojištění Pastelka a PRO život a spořit jim můžete až do jejich 25 let.

Výhody investičního životního pojištění Rytmus:

  • vlastní volba investiční strategie – pojišťovna Allianz nabízí 8 investičních fondů
  • pojištění až dvou dospělých a až čtyři dětí v rámci jedné pojistné smlouvy
  • široká nabídka doplňkových připojištění (celkem 14 druhů – např. pro případ smrti, úrazu, pobytu v nemocnici, závažná onemocnění, zproštění od placení pojistného)
  • daňové úlevy
  • možnost provádět úpravy, změny v životním pojištění Rytmus dle vašich potřeb (měnit počet osob, délku pojištění, výši pojistné částky, atd.)
  • pojišťovna Allianz svým klientům nabízí řadu slev a bonusů
  • pojistná ochrana je rozšířená o úrazové pojištění osob ve vozidle
  • možnost mimořádných vkladů a výběrů

Nevýhodou životního pojištění jsou poměrně vysoké poplatky. Je proto třeba důkladně zvážit jaké životní pojištění zvolit.