Česká podnikatelská pojišťovna, ČPP | Informace

Česká podnikatelská pojišťovna je jednou z největších pojišťoven na českém trhu vůbec. Působí zde již od roku 1995 a od v roce 2005 se stala členem významné nadnárodní finanční skupiny Vinna Insurance Group.

Vienna Insurance Group je jednou z univerzálních pojišťoven, která nabízí modrení produkty a celková pojištná řešení svým klientům.

Česká podnikatelská pojišťovna poskytuje kvalitní pojistné produkty ve všech oblastech pojištění (pojištění osob, majetku, odpovědnosti, podnikatelů, vozidel, atd.) pro soukromou i firemní klientelu. Víte že pojišťovna ČPP nabízí také povinné ručení?

Díky silnému zázemí a rozsáhlé pobočkové sítí po celé republice nabízí Česká podnikatelská pojišťovna kvalitní pojistnou ochranu, špičkový servis a odborné poradenství.

Investiční životní pojištění Evropská penze PLUS

Pro případ nenadálých životní situací, jejichž důsledkem bývá smrt či trvalé následky způsobené úrazem, nabízí Česká podnikatelská pojišťovna pojistný produkt životního pojištění Evropská penze PLUS.

Toto investiční životní pojištění splňuje stejné podmínky, tzn. kvalitní pojistnou ochranu pro sjednatele pojištění i pro jeho blízké, ale zároveň umožňuje zhodnotit část vložených finančních prostředků formou investice.

Člověk si tak sám zvolí investiční fondy a strategie, která Česká podnikatelská pojišťovna nabízí, a navíc má právo kdykoliv je měnit dle své aktuální životní situace.

Evropská penze PLUS zahrnuje základní životní pojištění pro případ smrti či dožití a doplňková pojištění (úrazové pojištění, připojištění invalidity, pojištění denního odškodného za dobu léčení úrazu, pojištění denního odškodného za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu a zproštění od placení pojistného za hlavní pojištění). Doplňková pojištění si vybírá taktéž každý dle vlastního uvážení.

Pojistné plnění pojišťovna vyplácí v případech pojistné události nebo po skončení pojištění. Výplata může být v podobě jednorázové částky či formou pravidelného důchodu.

Výhody životního pojištění Evropská penze PLUS;

  • Individuelní přizpůsobení produktu dle životní situace (v průběhu pojištění lze měnit výši pojistné částky, pojistného, délku pojištění a druhy doplňkových pojištění)
  • Daňové úlevy
  • Volba investičních fondů a strategií dle vlastního uvážení
  • Možnost dalších připojištění
  • Nízké poplatky
  • Možnost sjednat si příspěvek i od zaměstnavatele

Nevýhodou životního pojištění jsou vysoké poplatky. Je třeba vybrat si takový produkt, který bude vyhovovat právě daným potřebám a požadavkům. Životní pojištění Evropská penze PLUS je osvědčeným a oblíbeným produktem mezi klienty České podnikatelské pojišťovny především pro jeho flexibilitu a variabilitu.