ePojištění.cz

Těm, kteří hledají kvalitní, všestranné a především nejlevnější povinné ručení, může být nápomocné ePojištění.cz. Jde o specializovaný internetový portál, který se pyšní bohatou databází různých typů pojištění, včetně toho pro silniční motorová vozidla. Jak lze pomocí ePojištění.cz ušetřit?

Porovnat je možné všechny typy povinného ručení, které přináší ePojištění.cz. Více, jak 85 % klientů tohoto serveru přechodem k jiné pojišťovací společnosti výrazně ušetří. Průměrná úspora se pohybuje kolem 1 750 Kč.

Nejlevnější povinné ručení? Díky online kalkulačce ho máte za pár kliknutí sjednané.
Srovnat nabídky povinného ručení online >

To je vynikající a potěšující zpráva pro jakéhokoliv řidiče a především pro ty, kteří vlastní hned několik dopravních prostředků najednou.

Srovnání povinného ručení na internetu

Online srovnáním ceny povinného ručení je možné získat nabídku od až deseti pojišťoven naráz. A to díky jednoduché online kalkulačce, která je snadnou cestou k získání levného zákonného pojištění vozidel. Služba povinného ručení je totiž vyžadována zákonem a bez ní se nelze vydat do silničního provozu.

Do online formuláře stačí vyplnit potřebné údaje, které se týkají hlavně technických parametrů vozidla a slouží pro stanovení přesné cenové nabídky. Stejně jako srovnávač povinné ručení funguje také kalkulačka havarijního pojištění, díky které lze získat to nejlevnější havarijní pojištění na trhu.

Dvě minuty času, několik kliknutí myši a výsledek je na světě. Efektivní porovnání několika produktových nabídek.

Objednejte si výhodné povinné ručení ještě dnes

Nízké ceny za povinné ručení na internetu jsou navíc doprovázeny i tím nejzajímavějším – možností uzavřít pojistnou smlouvu přímo po vyplnění online kalkulačky pojištění a po volbě konkrétní pojišťovny. Úspora drahocenného času doprovázená úsporou financí.

Na ePojištění.cz je možné získat výhodnou pojistku za přispění tohoto online formuláře. Levnější a kvalitnější povinné ručení by se na českém trhu hledalo pouze stěží.